BASKILI PERDE - baskiliperde.com baskılı perde merkezi
Whatsapp'ta Paylaþ
Whatsapp'ta Paylaþ

BASKILI PERDE

Baskılı perde modelleri, çeşitleri fiyatları

Ürün Açıklaması

Baskılı Perde

Türkiye’nin En büyük baskılı perde merkezine hoşgeldiniz.

Burası internette bile 25 yıllık olan “perdeci.com” kuruluşudur.

perde malzemesi boyası en üst kalitede olup 5 yıl  garantilidir.

Su bazlı boya ile UV BASKI insan sağlığına zararsız olup güneşe karşı en dayanıklı baskı çeşididir.

Baskılı perde Perde  için ödeme seçenekleri :
Burası  25 yıllık  Perdeci.com kuruluşudur. FOTOPERDE.COM
İnternette rastladığınız herhangi bir internet kuruluşu değildir.
Emin olun bizim İSİMİMİZ BURDAKİ PERDELERİN TAMAMINDAN DAHA DEĞERLİDİR.

ÖDEME SEÇENEKLERİ:
1- Havale yapabilirisiniz.
2-Mail order yapabiliriz.
3-Adresimize gelirseniz kredi kartı ile çekim yapabilirisiniz
4- 10.000 TL üzeri satışlarda çek alınır :(onaylı çek)
5- Kapıda ödeme bu tarz işlerde olmamaktadır (kişiye özel)

6- Teslimattan sonra havale ? maalesef olmamaktadır.

7- İHRACAT VE TOPTAN İÇİN ÖZEL FİYAT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

      
baskılı perde Perde Kullanım Alanları:
baskılı perde büro perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları :
Bürolar için baskılı perde çok iyi bir çözümdür kurumsal kimliğinizi yansıtan logo veya yaptığınız işi anlatan fotoğraflarla perdenizi size özel tasarlıyoruz.
baskılı perde bölme perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları :
bölme perde diğer adıyla seperator perde ile alanları baskılı olarak ayırıyoruz..
oda bölmesi, hastane yatak bölmesi, ofis bölmesi, mağaza bölmesi gibi..

baskılı perde çocuk perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları:
Çocuklar için harika baskılı perdelerimiz var. kişiye özel olarak üretiyoruz.
çocuğunuzun resmini basabileceğimiz gibi, özel tasarımlar da üretebiliriz.
baskılı perde dış cephe perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları
dış cephe için zip perde veya Brisoley perde öneriyoruz ki biz bu perdeleri baskılı olarak da imal edebiliyoruz.
baskılı perde duş perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları:
duş perdesi olarak harika tasarımlarımız var, oteller için okullar için spor salonları için size özel logolu veya resmi banyo perdeleri için bizi arayabilirsiniz.

baskılı perde ev perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları
eğer doğru resim doğru grafik,doğru çizim ve doğru tasarım seçilirse baskılı perde ev için çok uygundur. evin her odasına farklı bir tasarım düşünülmelidir. örneğin çocuk odasına, çocuğa uygun desenler mobilyasına uygun desenler seçilir.. salonun modern mi ? klasik mi ? olduğunu baktıktan sonra ona uygun desenler seçilir. mutfak için çiçekli minimal modern desenler tamamen sizin seçeceğiniz resme bağlıdır. ayrıca yatak odası için de çok güzel tasarımlar yapmaktayız isterseniz düğün fotoğraflarınızda perdeye basabiliriz. baskılı ev perdeleri modelleri ve çeşitleri için bizi arayabilirsiniz.  evinizin fotoğrafını yollayarak bizden fikir alabilirsiniz Google’dan bulacağınız herhangi bir ismi bize yollayabilirsiniz her türlü resmi basabiliriz
baskılı perde genç odası perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları:

Genç odası perdeleri için tamamen genç odasına mobilyasına bağlıdır. halısına, duvarına, avizesine abajuruna ve pencerenin biçimine bağlıdır. bunun için en iyi çözüm bize genç odası fotoğraflarını atın biz size fikir verelim. ikinci olarak gençlerin hoşlandıkları sanat hobi gibi alanlarda güzel bir resim bularak onların istediği gibi bir perde üretebiliriz.  genç odaları genelde model tasarımda yapılır gençlere bu konuda danışmak lazım onların fikirlerine göre üretim yapabiliriz..
son kararı gençler versin…
Genç odası modelleri genç odası perde çeşitleri ve genç odası baskılı perdeler için bizi arayabilirsiniz
baskılı perde hastane perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları

Baskılı sağlık bakanlığı logolu hastane perdeleri veya özel bölümler için baskılı bölme perdeleri üretmekteyiz. Bu hastane yatak bölmesi perdesi olabileceği gibi normal pencereler içinde baskılı perde olabilir veya hastanelerinin girişi için logolu veya insanları rahatlatıcı resimler ile baskılar yapmaktayız.  hastane için antibakteriyel antialerjik kumaşlara baskı yapabiliyoruz bunun için bizden randevu almanız gerekir, veya yapılacak yerin fotoğrafını atarsanız size en uygun modelleri tasarlayabiliriz.  logolu hastane perdesi veya resimli hastane perdesi veya baskılı hastane perdeleri için bizi arayabilirsiniz sağlık bakanlığı dokunmalı hastane perdesi içinde hizmetimiz vardır ayrıca hastaneye yatak bölmeleri için ray sistemi askı sistemi mevcuttur
baskılı hastane bölme perdesi, baskılı hastane seperatör perdeler
baskılı perde bebek odası perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları :
bebek odası için soft renklerde sağlığa zararsız su bazlı boya ile istediğiniz remi yapıyoruz
baskılı perde işyeri perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları
işyeri için en güzel modeli sunabilmemiz için bize yapılacak yerin fotoğrafını atarsanız özellikle tüm pencerelerin resmini ve mobilyaların resmini atarsanız size ona göre tasarımları sunabiliriz.
 yani en güzel işyeri perde modelleri için bize ofisinizin fotoğrafını atınız.. işyeri perdeleri ve çeşitleri iş her perde işyerine uygun değildir. seçilecek ürüne göre işyeri perdesi fiyatları ortaya çıkacaktır.
işyeri perdesi fiyatları seçilecek kaliteye göre değişir işyeri perdesi fiyatları almak için bizi arayabilirsiniz şimdi randevu için bize mesaj atabilirsiniz.

baskılı perde kabin perdesi perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları
Baskılı kabin perdesi için çok çeşitli kumaşlarımız vardır genelde karartma kumaştan yapılır ki içerisi gözükmesin. bazı yerlerde su geçirmezlik özelliği ve yanmazlık özelliği istenir bunun için kabin perdelerine bu kumaşlardan baskı yapıyoruz.
baskılı kabin perdesi dikişleri boruya geçecek şekilde veya kornişe takılacak şekilde yapılabilir.
 biraz pile vermek (büzgü) gerekir. en iyi baskılı perde çeşidi için bizi arayabilirsiniz biz size yardımcı olacağız..
Ayrıca logolu kabin perdesi ve resimli kabin perdesi olarak da imalat yapabiliyoruz..
baskılı perde ofis perdesi perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları
Baskılı ofis perde modelleri yaptığımız işleri ve tecrübemize dayanarak yazıyoruz ki çok güzel işler çıkarıyoruz..
size de tavsiye ediyoruz. her ortamın dekorasyonu farklıdır modern ofis perde modelleri klasik ofis perde modelleri ile özel çalışmalar yaparak sizin ofisinize en uygun ofis perde modelini belirliyoruz.
dolayısıyla tüm baskılı veya baskısız modeller için bizden, adresinize randevu alabilirsiniz, fiyatları siz belirliyorsunuz bütçenize göre fiyat çıkarıyoruz. bu konuda müşterilerimizin yorumları çok olumludur. özellikle ofis perde çeşitleri konusunda çok zengin bir kataloğumuz var ki o katalogdan seçim yapabilirsiniz.  yani dijital ofis perdeleri konusunda size çok iyi yardımcı olacağız  ürüne rengine ve desenine beraber karar vereceğiz.
Her renk uygun perdelerimiz vardır baskılı ofis perdeleri ve diğer düz desensiz perdeler için bizi arayabilirsiniz randevu alabilirsiniz ücretsiz randevu için bize mesaj atmanız yeterlidir
baskılı perde okul perdesi perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları
Baskılı okul perdeleri ışık geçirgenliğine göre seçim yapılabilir genel
 de sınıflara screen stor tavsiye ediyoruz ışığı keserek manzarayı kesmez, çocuklarımız ışıklı ortamda eğitimlerini GÖRÜRLER, artı perde üzerine baskı resmini görürler laboratuvar veya özel yerler için karartma kumaş kullanılabilir.
Bu tamamen sizin seçiminize bağlıdır okullar için en çok screen kumaşı tavsiye ediyoruz çünkü screen yanmaz artı, temizlemesi kolay en az 15-20 yıl dayanır diğer polyester kumaş veya karartma kumaş onu kadar dayanıklı değildir 25 yıllık tecrübeye dayanarak söylüyorum ki okullarda mutlaka screen stor kullanılmalıdır.  diğerlerini ömrü uzun olmaz yani kim yaparsa yapsın ki bizimki Türkiye’nin en kaliteli kumaşıdır yine de polyester uzun yıllar dayanmadığı gözlemlenmiştir.
özellikle spor salonları veya zeka odaları için özel tasarım baskılı okul perdeleri yapıyoruz anaokulu perdesi, ortaokul perdesi lise perdesi üniversite perdesi ile beraber logonuzu veya konunuzu bakarak özel tasarımlar yapabiliyoruz…
 bunun için bize sınıfın fotoğrafını atmanız yeterlidir.

 sevgili öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz için çok şeyi yapmaya çalıştığınızı biliyoruz, bizde bu yüzden size en uygun fiyatları sunacağız…
  saygılarımızla baskiliperde.com
baskılı perde otel perdesi perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları
baskılı Otel perdesi için en önemli konu 4 veya 5 yıldızlı oteller için yanmazlık veya su geçirmezlik konusudur. firmamız bu alanda uzmanlaşmıştır size her türlü kumaşı yanmaz baskılı olarak sunabilmektedir. kumaş perde veya stor olarak hiç fark etmiyor otel ile alakalı her çeşit perdeyi yanmaz olarak teklif edebiliriz… özellikle oteller için logolu fon perde veya baskılı blackout kumaş çok seçilmektedir.
otelinizin logosunu perdeye baskı yapabiliyoruz. diğer bir firmamız vasıtası ile her türlü tül perde kumaş perde tedariğini Dikili olarak yapabiliyoruz.. baskılı Otel perdeleri ve baskılı Otel perdesi modelleri çeşitleri ve fiyatları için bizi arayınız…..
özellikle baskılı jaluzi perde ve baskılı fon perde ve de özellikle karartma baskılı fon perde ve bu karartma perde ki tam karartma dır %100 karartma yani tamamen ışığı kapatır ışık geçirmez
birde oteller için baskılı su geçirmez  duş perdesi vardır.

Tüm perdeler için motorlu seçenekleri mevcuttur.
baskılı perde sahne perdesi perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları
sahne perdesi için özel logolu baskılı sahne perdesi üretebiliyoruz.. özellikle okulların otellerin veya konferans salonlarının logolarını sahne perdesi üzerine dijital baskı veya varaklıı baskı olarak yapabiliyoruz.Bu yapılması son derece zor bir üretimdir, ve  kadife baskılı sahne perdesi veya soft kumaş baskılı sahne perdesi olarak da üretebilmekteyiz. sahne perdeleri en büyük özelliği yanmaz olmasıdır yanmaz baskılı sahne perdesi içinde bizi arayabilirsiniz. Samet perdeleri konusunda uzman olan firmamızın diğer şubeleri bu konuda size yardımcı olacaktır baskılı sahne perdesi için lütfen bizi arayınız.
baskılı sahne perdesi modelleri, çeşitleri, fiyatları renkleri konusunda mesaj atınız.
baskılı perde salon perdesi perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları
salon için baskılı perde uygun mu ? gerçekten de internete baktığınız zaman çok kötü resimler var, fakat firmamız minimal ve modern tasarımları baskılı olarak çok iyi bir şekilde uygulanmaktadır.

Her salonu farklı bir özelliği vardır, bundan dolayı baskılı salon perdesi için salonunuzun fotoğrafını bize atın biz size en uygun tasarımları yollayacağız… siz beğenirseniz ondan sonra sipariş verebilirsiniz. salon için baskılı perde çok uygundur, özellikle modern tasarımlarda, country tasarımlarda ve klasik tasarımlarla çok güzel işler yaptık, bundan dolayı baskılı salon perdesi modelleri çeşitleri için bizi arayabilirsiniz..Baskılı  salon perdesi  fiyatları ise seçilecek ürüne göre değişmektedir. Bu konuda yapılan yorumlara internet sayfamızdan okuyabilirsiniz. baskılı salon perdesi renkleri için resimleri bakabilirsiniz. her renkte üretim yapabilmekteyiz, birebir  sizin duvarın rengine veya yerin rengine veya mobilyanız rengine göre seçim yapabiliriz. Baskılı salon perde çeşitleri için bizi arayınız
baskılı perde tavan perdesi perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları .
Baskılı tavan perdeleri çok çeşitli kumaşlarla yapılabilir. Baskılı tüller ile baskılı kumaşlar ile baskılı screen  (skrin perde)kumaşlar ile mekanizmalı veya manuel olabilir. özellikle bazı yerlerde gökyüzü baskılı kış bahçesi sistemi yaptık çok beğenildi, size tavsiye ediyoruz screen kumaşa baskı kış bahçesi için en çok tercih edilen perde kumaşıdır. Ayrıca firmanızın logosunu da Tavan perdelerine basabiliriz tavan perdesi diğer bir adı ile kış bahçesi perdesi için bizim bu konuda profesyonel bir ekibimiz vardır. bizden yardım alabilirsiniz.
 Baskılı ve baskısız PERDE için bizden teklif alabilirsiniz motorlu veya motorsuz tavan perdesi için bizden teklif alabilirsiniz baskılı tavan perdesi modelleri fiyatları ve yorumları için bize mesaj atınız tüm çeşitleri size yollayacağız…
baskılı perde vitrin perdesi perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları .
Baskılı vitrin perdeleri konusunda firmamızın 25 yıllık tecrübesi vardır. İstanbul için özellikle Nişantaşı, Merter, Laleli bölgesinde birçok esnafın vitrin perdesini yaptık. Baskılı vitrin perdeleri manuel olabileceği gibi motorlu da olabilir firmanızın logosunu perde üzerine basabiliriz en çok tavsiye ettiğimiz ahşap üzerine baskı vitrinler için en üst ve en harika çözümdür.

 diğeri de baskılı screen stor perdedir. Özellikle ana sayfamızda vitrin perdeleri bölümünde tüm yaptığımız işleri göreceksiniz, sizin tek yapmanız gereken vitrin fotoğrafını bize uzaktan çekip yollamak,  biz de size en güzel tasarımlar sunacağız tüm İstanbul için ücretsiz adreste sipariş montaj hizmetimiz vardır,  Türkiye’nin diğer illeri içinde anlaşmalı olduğumuz ölçü alma elemanları size yollayacağız çok farklı tasarımlar ile öne çıkmanızı sağlayacağız baskılı vitrin perdeleri fiyatları ve çeşitleri için bize mesaj atınız.
 dijital baskılı vitrin perdesi
baskılı perde müdür odası perdesi perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları patron odası perdeleri
Baskılı müdür odası veya patron odası için diğer ofislerden farklı bir tasarım yapmaktayız.
Bunun nedeni müdür odasına daha göz alması gerekmektedir, firmanın kurumsal kimliği açısından o yöneticiye verdiği değeri göstermektedir.  firmanın logosu olabileceği gibi çok sade mobilya ve dekorasyona uyumlu şekillerde olabilir tamamen bu seçim patron odası veya müdür odasının dekorasyonuna bağlıdır. Bu konuda uzman olan ekibimiz sizi adresinizde ziyaret edip patron odası veya müdür odası için en güzel perde modelleri sunmaktadır. Baskılı veya baskısız olabilir ona hep beraber karar vereceğiz,

size en uygun müdür odası veya patron odası perdesi seçmek için bizi arayınız.
baskılı perde fuar perdesi perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları:
baskılı fuar perdesi en önemli özelliği yanmaz olmasıdır bu fuar firmaları tarafından mecbur yapılmaktadır ikisi de çok acil olmasıdır her iki durumda da size yardımcı olabiliriz her türlü perdeyi 12 saat içinde üretip size teslim edebiliriz Türkiye’nin etrafında gönderebiliriz hatta yurt dışına da yolluyoruz baskılı fuar perdeleri için bizden eşsiz fikirler alacaksınız hiç kimsede olmayan farklı tasarımlar fuar için uygulamaktayız 25 yıldır fuarlara perde yapmaktayız istediği saatte istediği yerde montaj yapmaktayız baskılı fuar perdeler için bizi arayabilirsiniz kumaş stor jaluzi fark etmez adında perde olan her şeyde size de yardımcı olabiliriz
baskılı perde yat perdesi perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları :

Baskılı yat perdesi için çok özel modern seçimler yapabiliriz. Bu uygulama plise perde de olacağı gibi diğer tüm perde çeşitlerinde de olur.. yatlarda en çok kullanılan plise perdedir. bunun üzerine baskı yapabiliyoruz.. Bir de onun iki katlısı olan düet perde (honeycomb) vardır ki ona da baskı yapıyoruz.
YAT PERDESİ tamamen yatın tasarımına bağlıdır. Genelde yatlar modern tasarımda olur biz de ona göre modern grafikle yata uyum sağlayan desenler üretiyoruz..
Baskılı yat perdesi için bizi arayınız, yat fotoğrafları bize yollayınız, biz size en güzel çözümler üreteceğiz ikinci OLARAK bir özelliği de yanmaz olmasıdır ki yatlarda bu çok önemlidir dijital baskılı yat perdesi için bizi arayınız….
baskılı perde gemi perdesi perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları:
Gemiler için en önemli özellik bir yanmaz PERDE olması mecburdur, güvenlik için…
ikincisi karartma olması da çok önemlidir. çünkü çok yoğun çalışan gem insanları dinlenmek için karanlığa ihtiyaç duyarlar. Üçüncüsü de memleket hasretini azaltmak için veya dekorasyona uyum olması için biz bunlara baskı yapabiliyoruz.. Bizim perdelerimiz hiç ışık geçirmemektedir dolayısıyla ışık geçirmeyen baskılı karartma perde Türkiye’nin tek üreticisi biziz..
 yanmaz gemi perdesi yanmaz yat perdesi yanmaz Deniz perdesi için bizi arayabilirsiniz üstüne üstlük birde bunlara baskı yapıyoruz… BASKILI GEMİ PERDESİ
baskılı perde mutfak perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları:

mutfak için önereceğimiz 2 perde var
1- baskılı ahşap jaluzi perde  (su geçirmez)  m2 si 600TL  YANİ 100cmbaskılı perde200cm 1200 TL Dir
2- Screen stor perde ( delikli suya dayanıklı silinebilir) m2 200 TL  100cmbaskılı perde200cm = 400 TL
storda minimum m2 2m2 olduğundan 1 adedi 400 TL dir.. ( 2 adedi 800TL )
MUTFAK İÇİN KESİNLİKE “TEK ADET” SATIŞIMIZ YOKTUR. MİNİMUM 2 ADET VE ÜZERİ.
MUTFAK İÇİN 1 ADET SATIŞIMIZ YOKTUR…
baskılı mutfak perdesi için bize yapılacak yerin fotoğrafını atınız.
 özellikle altını çiziyoruz… “1 adet”… satışımız kesinlikle yoktur,.
baskılı perde ofis perdesi perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları
Baskılı ofis perde modelleri yaptığımız işleri ve tecrübemize dayanarak yazıyoruz ki çok güzel işler çıkarıyoruz..
size de tavsiye ediyoruz. her ortamın dekorasyonu farklıdır modern ofis perde modelleri klasik ofis perde modelleri ile özel çalışmalar yaparak sizin ofisinize en uygun ofis perde modelini belirliyoruz.

dolayısıyla tüm baskılı veya baskısız modeller için bizden, adresinize randevu alabilirsiniz, fiyatları siz belirliyorsunuz bütçenize göre fiyat çıkarıyoruz. bu konuda müşterilerimizin yorumları çok olumludur. özellikle ofis perde çeşitleri konusunda çok zengin bir kataloğumuz var ki o katalogdan seçim yapabilirsiniz.  yani dijital ofis perdeleri konusunda size çok iyi yardımcı olacağız  ürüne rengine ve desenine beraber karar vereceğiz.
Her renk uygun perdelerimiz vardır baskılı ofis perdeleri ve diğer düz desensiz perdeler için bizi arayabilirsiniz randevu alabilirsiniz ücretsiz randevu için bize mesaj atmanız yeterlidir
baskılı perde Tır, araba, uçak, tren vapur perdesi perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları
tır perdesi perdeleri modelleri çeşitleri fiyatları
Baskılı araba perdesi, bazı araba modelleri için yapılabilir eski modeller için özellikle jaluz şeklinde perdeleri vardır onları baskı yapıyoruz. Büyük otobüsler için pliseli  perdeye baskı yapabiliyoruz. uçak perdesine de  ve baskı yapabiliyoruz yani baskılı uçak perdesini üretiyoruz. Türk hava yolları’na yanmaz baskılı uçak perdesi ürettik,
Özellikle devlet Demir yolları’na da yanmaz baskılı karartma perde ürettik tırlar için şoförleri uyuması için baskılı karartma perde ürettik yani tüm araçlarda baskılı perde üretimi yapıyoruz bunun için bizi arayıp teklif almanız gerekmektedir. tren perdesi uçak perdesi yat perdesi gemi perdesi tır perdesi uzun araç perdesi için bizi arayınız..
printed blackout TRUCK TEBASKILI PERDETILE, truck tebaskılı perdetile, printed blackout driver curtains
uçak perdesi, yanmaz blackout karartma
tren perdesi, yanmaz blackout karartma
baskılı tır perdesi yanmaz karartma blackout şöför perdesi
baskılı perde AHŞAP perde, ahşap dan veya bambudan yapılır en güzeli 50mm jaluzidir
baskılı perde ahşap jaluzi 25mm 50mm 35mm 65mm ve 70mm olarak baskılı ahşap jaluzi üretiyoruz
baskılı perde ahşap stor diğer adı da hasır stor perde veya bambu stor perdedir
baskılı perde bayrak  perde karartma kumaşa yapılmalıdır
baskılı perde BLACKOUT perde karartan perdedir ışık geçirmez geçirmeyen perde.
baskılı perde cam balkon perdesi için baskılı iyi bir özümdür
baskılı perde dış cephe için screen zip screen veya brisoley tavsiye edilir
en çok sevilen perde modelleri..
baskılı perde dijital perde diğer yazılışı digital perdedir
baskılı perde DİKEY yani şerit, şerit olan perdedir 9 veya 11cm
baskılı perde duet perde çift katlı plisedir termal ve karartma olanı da vardır
baskılı perde duş perdesi su geçirmez özellik dedir.
elektrikli perdeler hayatı kolaylaştırır

baskılı perde FON kanat iki yan perdesi olarak adlandırılır, keten fon kadife fon saten fon karartma fon
baskılı perde fotoğraf perde yani istediğiniz fotoğrafı perde üzerine basabiliriz.
baskılı perde güneşlik işlevi göreceği gibi baskılı olarak ortama bir güzellik katar.
baskılı perde harita perde her türlü malzemeye basabiliyoruz..

inglizler buna map printed roller blinds  diyorlar.

baskılı perde hazır perde olarak var olan modeller var telefonda bilgi alınız.
baskılı perde ikili stor perde çiftli mekanizmalı stor perde olarak çok güzeldir.
baskılı perde JALUZİ için harika bir çözümdür baskılı metal veya baskılı ahşap jaluzi
baskılı perde JAPON perde sürgülü sistemle çalışır diğer adı panel perdedir.
baskılı perde KANAT perde 2 yanda olan perdedir
baskılı perde karartma perde ışığı hiç geçirmeyen perdedir blackout kumaş
baskılı perde katlamalı mekanizma ile katlanır.
baskılı perde kış bahçesi için çok ilginç bir çözümdür tavan için özelikle

sizin isteğiniz doğrultuda tasarımı yapılıyor…

baskılı perde kişiye özel baskılı perde , sizin özel fotoğraflarınızı perdeye uyguluyoruz
baskılı perde kumandalı perde için bize danışabilirsiniz, somfy mossel markalar ile çalışıyoruz.
baskılı perde Kumaş her türlü kumaş üzerine ve üstüne baskı yapıyoruz keten kumaş saten kumaş
baskılı perde lazer perde harika tasarımlar yapıyoruz..

baskılı perde MOTORLU olarak somfy veya mossel ile uyguluyoruz.
baskılı perde OTOMASYONLU perdeler ile akıllı ev perde sistemine uyum sağlıyoruz.
baskılı perde PANEL perde 2 kenarda panel olarak asılan perde veya japon perde anlatılır.
baskılı perde Plise perde akordiyon şeklindeki perdedir.
baskılı perde SCREEN stor ferfari screen zip screen mermet screen olarak yapıyoruz.
baskılı perde Siluet perde diğer adı jatül perdedir yani jaluzi ve tülün birleşimi, nuette perde

3d boyutlu screen stor perdeye baskı…

baskılı perde stor perdeye dijital baskı veya stor perde üzerine baskı yapıyoruz

baskılı perde stor perde  en çok baskı için tercih edilen perdedir polyester, screen, blackout olarak

baskılı perde tül dikey perde yeni model perdedir diğer adı dikey zebra perdedir.

baskılı perde Uzaktan kumandalı olarak da yapıyoruz
baskılı perde Zebra perde modası geçti ama yine istek olursa yapıyoruz
baskılı perde zip perde diğer adı fermuarlı stor perdedir.
halı üzerine baskı da yapıyoruz
yatak örtüsü üzerine özel baskı yapıyoruz

baskılı runner masa örtüsü üretiyoruz.
baskılı duvar kağıdı ve 3d baskılı duvar kağıtları ve modelleri için bizi arayınız
baskılı kırlent ve perde kombini takımı uyguluyoruz
baskılı kanvas tablo üretiyoruz
baskılı banyo paspasları ve klozet takımı uyarlıyoruz.
desenli kanat fon perde çift kanat tek kanat fotoğraflı resimli ve posterli aypıyoruz
baskılı dekoratif objeler üretimi yapıyoruz.

heryerde baskı uygulamsı yapıyoruz örneğin gergi tavan baskı…

baskılı masa örtüsü ve kombinleri üretiyoruz
baskılı abajur ve kombini uyarlıyoruz..
baskılı aplik modellerimizi inceleyiniz..

BASKILI PERDE Renkleri

baskılı perde renkli çizgili perdeler modern görünür.

baskılı perde açık kahve koyu kahve sütlü kahve olarak tasarlanır.

baskılı perde açık renk modelleri çeşitleri desenleri vardır.

en doğuru rengi seçmek için bize oda resmini atınız.

baskılı perde altın gold simli olarak üretiyoruz

baskılı perde antrasit perde istenilen tasarım yapılır.

baskılı perde bej perdeler krem ecru ekru olarak adlandırılır

baskılı perde beyaz perde yani white curtains kirli beyaz offwhite yapılır

baskılı perde bordo perde vişne çürüğü, şarap rengindedir.

baskılı perde bronz varak eskitme asit rengi renkler basılır

baskılı perde çift renk tasarımlar uygulanır

baskılı perde çok renkli gökkuşağı renkleri iki renk 3 renk üç renk olarak tasarlanır

baskılı perde degrade perdeler renk geçişli perde demektir ombre perdeler

baskılı perde ekru perde ecru olarak da yazılır

baskılı perde eskitme perdeler vintage fon perde eskitme fon perde stor perdedir

baskılı perde fildişi renginde fon perde stor perde jaluzi perde lake mat vernikli

baskılı perde fuşya perde koyu pembe çingene pembesi gül kurusu tonlarında perdelerdir

2li stor perdeye baskı

baskılı perde gold altın perde varak baskı ile yapılır

baskılı perde gökkuşağı perde rengareng dir

baskılı perde gri perde açık gri koyu gri gibi tonları vardır stor ve fon olabilir.

baskılı perde gümüş açık gri veya varak gümüş baskılı perdeler klasik perde

baskılı perde hardal sarısı perdeler fonlar storlar güneşlikler bulunur

baskılı perde kahve perde var ama çay perde yok oda olur.

3 renkli fon perde

baskılı perde kırmızı perde hatta kıpkırmızı perdeler bayrak kırmızısı kan kırmızısı

baskılı perde kirli beyaz var temiz beyaz yok lake beyaz, mat beyaz bulunur

baskılı perde koyu gri perdeler antrasit olarak imal edilir

baskılı perde koyu renk perdeler dekorasyona göre seçilir.

2 renkli baskılı fon perde

baskılı perde krem renk tonlarında fon perde stor perde jaluzi perde olur.

baskılı perde lila perde modelleri çeşitleri fiyatları bilgi alınız açık lila leylak mor lilamor

baskılı perde mat renkde parlak rengde fon perdeler modelleri çeşitleri fiyatları sorunuz.

baskılı perde mavi perde modelleri çeşitleri fiyatları açık mavi koyu mavi deniz mavisi bebek mavisi olur

baskılı perde mor perde modelleri çeşitleri fiyatları leylak mor koltuk sehpa uyum bakılır.

baskılı perde parlak renkde fon perdeler stor perdeler bulunur.

baskılı perde pembe  perde toz pembesi hayal pembesi pudra rengi fon perde modelleri çeşitleri fiyatları

baskılı perde PERDE RENKLERİ için biz danışınız..

4 renkli baskılı fon perde

baskılı perde petrol mavisi ve petrol yeşili modelleri çeşitleri fiyatları bizden alabilirsiniz.

baskılı perde pudra fon perdeler kumaş perdeler stor perdeler bulunur

baskılı perde rengarenk perde modelleri çeşitleri fiyatları sorunuz.. ??

baskılı perde renk geçişli fon perde tül perde he renk yapıyoruz yani degrade perde

baskılı perde renkli modelleri çeşitleri fiyatları danışınız.

baskılı perde rustik renkli modelleri çeşitleri fiyatları sayfamızda yoktur.

baskılı perde sarı  perde limon sarısı güneş sarısı açık sarı koyu sarı yumurta sarısı

baskılı perde siyah perde diğer bir adı da kara perdedir.. blackout karartma perde gibi.

baskılı perde soft renk modelleri çeşitleri fiyatları kumaşlarına bağlıdır.

baskılı perde şampanya rengi perdeler özel baskılar kişiye özel baskı yapılır

baskılı perde şarap rengi modelleri çeşitleri fiyatları kişiye özel baskılı perde

printed curtains designs

baskılı perde turkuaz perde mavisi yeşili  modelleri çeşitleri var…

baskılı perde turuncu perde, oranj perde portakal rengi perdeler baskısı

baskılı perde varak stor perde jaluzi perde tül perde kumaş perde modelleri sorunuz

baskılı perde varaklı perde kendinden varaklı veya varak baskılıdır.

baskılı perde vizon perde yani kesekağıdı renginde toprak renkli kil rengi perdedir.

baskılı perde yeşil perde modelleri çeşitleri  zümrüt yeşili, yağ yeşili ağaç yeşili perdeler fonlar

 

baskılı perde Özelikleri ve Modelleri

baskılı perde 3D baskılı perdeler 3 boyutlu baskı perde fon stor perdelere yapılır.

baskılı perde Atatürk perdesi modelleri stor jaluzi fon perde Atatürk baskılı perde

BASKILI PERDE boğaz köprüsü RESİMLİ POSTERLİ ÇİZİMLİ DESENLİ PERDE MODELLERİ VAR.

baskılı perde country fon perde modelleri mobilyaya uyumlu kombinli country deseni dijital baskılı

baskılı perde COUNTRY PERDE MODELLERİ baskılı için çok uygundur

baskılı perde degrade perde modelleri reng geçişli olan tarzdır.

baskılı perde deniz manzaralı perde modelleri çeşitleri fiyatları kişiye özel baskılı perde olur

BASKILI PERDE dünya haritası perdesi stora baskı kumaş baskı ve diğerlerine dijital baskı olur

baskılı perde ev perde modelleri evineze bağldır. çeşitleri fiyatları kişiye özel baskılılar

baskılı perde fotoğraf baskılı perde fotoğraf boyutu büyük olmalı foto baskı perde

baskılı perde harita perde dünya haritası Türkiye haritası perdeler

her çeşit perde var.

baskılı perde ışık geçirmeyen perde karartma perde ışığı hiç geçirmeyen perde demektir

baskılı perde ışık geçirmez yani güneşi engeller ve asla ışık geçirmez baskılı perde de olur stor veya fon dur

baskılı perde isimli perde modelleri çeşitleri fiyatları kişiye özel baskılı perde logolu da yapılır.

baskılı perde istanbul perdesi ve iller perdesi izmir ankara bursa baskılı perde antalya urfa rize tabzon gibidir.

baskılı perde kaliteli stor perde screen veya blackout kumaşıdan yapılır su bazlı baskılı perde antialerjik

baskılı perde kişiye özel baskılı perde yani size özel fotoğraflı perde ne sitersenzi basarız fotoğraf poster logo yazı

baskılı perde klasik perde modern olmayan modelleri çeşitleri fiyatları kişiye özel baskılı perdeci

baskılı perde klasik perde modelleri ve çeşitleri için arayınız fiyatları toptan üretim baskıcı yeri istanbul bursa

baskılı perde kumandalı pilli ve elektrikli olabilir somfy veya mossel perde motoru otomasyonlu da olur

baskılı perde logolu perde logo kaşe imza yazı her şey olur logo baskılı stor perde tül perde hastane perdesi

baskılı perde manzara baskılı perde deniz dağ orman balık ne isterseniz basıyoruz çiçek gül papatya gibi

baskılı perde MİNİMAL PERDE MODELLERİ çok güzel işler yapıyoruz

baskılı perde modern modelleri çeşitleri fiyatları kişiye özel baskılı perde modern stor perde fon perde zebra

baskılı perde modern desenli stor perde modelleri çeşitleri fiyatları kişiye özel modern baskılı perde

baskılı perde MODERN PERDE MODELLERİ için en doğru adres.

baskılı perde MOTORLU yapılır.

baskılı perde perde nasıl seçilir ? kolayca seçilir bizi arayın yardımcı olalım..

baskılı perde ofis perde modelleri çeşitleri fiyatları kişiye özel baskılı perde

baskılı perde online satış satın al fiyat sor ölçü alma montaj servis gib şeyler.

baskılı perde OTOMASYONLU smart evlere uyumlu akıllı ev perde sistemeleri

baskılı perde örnekleri modelleri çeşitleri fiyatları kişiye özel baskılı perde

perde fiyatları uygundur.

baskılı perde perde modelleri bahsettik resimlere bakınız.

baskılı perde perde siparişi whatsapp’dan bize mesaj atınız.

baskılı perde perde üzerine baskı yapıyoruz

baskılı perde perdeci ve perdeciler olarak size yardımcı oluyoruz.

baskılı perde perdeciler yakın perdeci perdeciler baskılı perdeci imalatı

baskılı perde perdeler

baskılı perde perdeye baski dijital olarak üretilir.

baskılı perde perdeye dijital baskı stor fon jaluzi için vardır.

baskılı perde perdeye fotoğraf basmak veya fona poster basmak bizim işimiz.

taç baskılı tüller bulunur.

baskılı perde perdeye resim baskı fotoğraf baskı fotoperde nin uzmanlık alanı

baskılı perde perdeye resim baski yapılır.

baskılı perde poster her türlü resim veya poster büyük olmalı posterli perdeler

baskılı perde renkli şerit fon perde stor perde yapılır.

baskılı perde resim baskılı perde çok güzel oluyorlar.

baskılı perde saten perde parlak veya mat seçeneği vardır.

baskılı perde satın al mesaj yollamnız yeterlidir

baskılı perde seçerken dikkat ediniz sadece fotoperde den alınız.

baskılı perde seçimi çok kolaydır,

baskılı perde siparişi burdan verebilirisiniz.

baskılı perde somfy motorlu  veya mossel motorlu olarak yapıyoruz

baskılı perde şehir manzaralı perdeler

baskılı perde şehirler baskılı perde için en çok tercih edilendir.

baskılı perde tasarım perde modelleri i çeşitleri fiyatları kişiye özel baskılı perde

baskılı perde toptan baskılı perde üreticisi imalatı fabrikası makinesı olarak bize ulaşınız.

baskılı perde ucuz perde , kaliteli mi ucuz mu? tercih sizin

baskılı perde UZAKTAN KUMANDALI perdeler

baskılı perde uzay baskılı modelleri çeşitleri fiyatları kişiye özel baskılı perde

baskılı perde üreticileri fabrikası imalatı baskıcısı toptancısı yeri istanbul bursa

baskılı perde üretimi tesisleri adresi merkezi toptancısı

baskılı perde ürünler modelleri çeşitleri fiyatları kişiye özel baskılı perde

baskılı perde ütü ister mi? perdeye bağlı stor perde ütü istemez fon ütü ister.

baskılı perde ve fiyatları bizde uygundur

baskılı perde ve modelleri için bizden bilgi alınız.

baskılı brillant tül perde.

baskılı perde yorumları çok olumludur

baskılı perde zigzag modelleri çeşitleri fiyatları

baskılı perde yeni model perdeler

baskılı perde Üreticiler satış yapan firmalar toptancılar fabrikaları

 

açelyam baskılı perde modelleri çeşitleri

akakce baskılı perde modelleri çeşitleri

amazon baskılı perde modelleri çeşitleri

brillant perde baskılı perde modelleri çeşitleri

C&Sari Design baskılı perde modelleri çeşitleri

casberghome baskılı perde modelleri çeşitleri

cimri baskılı perde modelleri çeşitleri

cipcici baskılı perde modelleri çeşitleri

çiçeksepeti baskılı perde modelleri çeşitleri

dekorazon baskılı perde modelleri çeşitleri

deppomall baskılı perde modelleri çeşitleri

dolcevita baskılı perde modelleri çeşitleri

else fon perde baskılı perde modelleri çeşitleri

kırmızı pembe ve mavi baskılı perdeler

english home baskılı perde modelleri çeşitleri

enmodaperde baskılı perde modelleri çeşitleri

eperde baskılı perde modelleri çeşitleri

epttavm baskılı perde modelleri çeşitleri

erk baskılı perde modelleri çeşitleri

evidea baskılı perde modelleri çeşitleri

evimstil baskılı perde modelleri çeşitleri

evkur baskılı perde modelleri çeşitleri

facebook baskılı perde modelleri çeşitleri

foto perde baskılı perde modelleri çeşitleri

pembe baskılı perdeler.

gaggos baskılı perde modelleri çeşitleri

gittigidiyor baskılı perde modelleri çeşitleri

hepsibuarada baskılı perde modelleri çeşitleri

instagram baskılı perde modelleri çeşitleri

koçtaş baskılı perde modelleri çeşitleri

kozzy home baskılı perde modelleri çeşitleri

letgo baskılı perde modelleri çeşitleri

linens perde baskılı perde modelleri çeşitleri

lores perde baskılı perde modelleri çeşitleri

persan baskılı perde modelleri çeşitleri

pinterest baskılı perde modelleri çeşitleri

premier baskılı perde modelleri çeşitleri

realhomes baskılı perde modelleri çeşitleri

somfy motorlu  baskılı perde modelleri çeşitleri

taç perde baskılı perde modelleri çeşitleri

tekzen baskılı perde modelleri çeşitleri

telamor baskılı perde modelleri çeşitleri

kendinden desenli perdeler.

trendyol baskılı perde modelleri çeşitleri

vaveyla baskılı perde modelleri çeşitleri

verdi baskılı perde modelleri çeşitleri

vivense baskılı perde modelleri çeşitleri

youtube baskılı perde modelleri çeşitleri

yurukhome baskılı perde modelleri çeşitleri

zet baskılı perde modelleri çeşitleri

deppomall baskılı perde modelleri çeşitleri

enmodaperde baskılı perde modelleri çeşitleri

jakarlı perde modelleri özel desenli

eperde baskılı perde modelleri çeşitleri

n11 baskılı perde modelleri çeşitleri

sahibinden baskılı perde modelleri çeşitleri

perdesiparisi baskılı perde modelleri çeşitleri

toptanmasaortusu baskılı perde modelleri çeşitleri

www.baskiliperde.com

www.fotoperde.com